Aktualności:
ZIMA W WODNIKU

ZAKWATEROWANIE

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO REZERWACJI POKOI

BAR

 ZAPRASZAMY DO BARU, GDZIE SERWUJEMY PYSZNE RYBY ORAZ OBIADY DOMOWE. PO POSILKU PROPONUJEMY SPACER NAD ZALEWM SULEJOWSKIM. BAR CZYNNY CODZIENNIE OD 9.00 DO 17.00

ORGANIZACJA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

-KAMERALNE PRZYJĘCIA RODZINNE: ( IMIENINY, URODZINY, CHRZCINY, KOMUNIE, JUBILEUSZE)

-SPOTKANIA FIRMOWE: DLA GRUP W SEZONIE ZIMOWYM PROPONUJEMY ZAKWATEROWANIE ( maksymalnie 50 os.) Z PEŁNYM WYŻYWIENIEM I UROCZYSTĄ KOLACJĄ..

 

Odsłon : 1135311

IMPREZY FIRMOWE

 

IMPREZY FIRMOWE I OKOLICZNOŚCIOWE

Jeżeli szukasz miejsca na zorganizowanie pikniku firmowego, imprezy integracyjnej lub okolicznościowej w centralnej Polsce, to zapraszamy do Wodnika!

Dysponujemy halą cateringową z pełną obsługą gastronomiczną. Jesteśmy w stanie przyjąć każdą grupę, niezależnie od ilości osób i zorganizować wyjazd tak, aby każdy klient był zadowolony. Oprócz hali posiadamy duży teren, którego atutem jest położenie w urokliwych, zielonych zakątkach centralnej Polski nad Zalewem Sulejowskim. Jesteśmy chętni do współpracy i otwarci na propozycje bezpośrednio przedstawicieli firm jak i agencji zajmujących się eventami, organizacją pikników, wyjazdów integracyjnych, imprez okolicznościowych i konferencji.

Ponadto Ośrodek "Wodnik" to doskonałe miejsce do organizacji spotkań klasowych i tych najbardziej wyjątkowych wydarzeń rodzinnych, takich jak: chrzciny, komunie, urodziny. Menu ustalamy pod życzenie klienta, proponujemy dania podstawowe jak i wykwintne.

zapraszamy także do rezerwacji pokoi na spędzenie u nas wakacji.