Aktualności:
ZIMA W WODNIKU

ZAKWATEROWANIE

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO REZERWACJI POKOI

BAR

 ZAPRASZAMY DO BARU, GDZIE SERWUJEMY PYSZNE RYBY ORAZ OBIADY DOMOWE. PO POSILKU PROPONUJEMY SPACER NAD ZALEWM SULEJOWSKIM. BAR CZYNNY CODZIENNIE OD 9.00 DO 17.00

ORGANIZACJA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

-KAMERALNE PRZYJĘCIA RODZINNE: ( IMIENINY, URODZINY, CHRZCINY, KOMUNIE, JUBILEUSZE)

-SPOTKANIA FIRMOWE: DLA GRUP W SEZONIE ZIMOWYM PROPONUJEMY ZAKWATEROWANIE ( maksymalnie 50 os.) Z PEŁNYM WYŻYWIENIEM I UROCZYSTĄ KOLACJĄ..

 

Odsłon : 1135301

 

REGULAMIN OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO „WODNIK‘

&1

1)Rezerwację pobytu prowadzi recepcja.

2)Rezerwację uważa się za dokonaną z chwilą dokonania wpłaty zadatku na konto lub w recepcji Ośrodka.

W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu zadatek nie podlega zwrotowi,

3)Pobyt w Ośrodku wynajmowany jest na doby hotelowe.

DOBA HOTELOWA TRWA

OD GODZ. 14.00 DO GODZ. 10.00 DNIA NASTĘPNEGO

&2

4)Formalności związane z meldunkiem i opłatą pobytu dokonuje się w dniu przyjazdu przed wydaniem kluczy.

5) W przypadku rezygnacji z części pobytu opłaty nie podlegają zwrotowi.

6)Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie ośrodka w godz. 7.00 - 22.00.Przebywanie osoby nie zameldowanej po godz. 22.00 jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez najmującego na odpłatne dokwaterowanie osoby niezameldowanej.

&3

7)W Ośrodku obowiązuje zachowanie ciszy nocnej w godzinach: 22.00 –7.00

8)Gość Ośrodka nie może przekazywać zwalnianego miejsca przez siebie innym osobom bez wiedzy recepcji, nawet jeśli nie upłynęła doba hotelowa za którą zapłacił.

9)Zachowanie Gości korzystających z usług Ośrodka nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości.

10)Ośrodek może odmówić przyjęcie osób, które podczas wcześniejszego pobytu rażąco naruszyły regulamin wyrządzając szkodę w mieniu Ośrodka lub Gości albo szkodę na osobie Gości lub pracowników Ośrodka.

&4

11)Gość Ośrodka ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy osób go odwiedzających.

12)W dniu wymeldowania Gościa pracownik recepcji sprawdza stan wyposażenia i w przypadku zniszczeń egzekwuje równowartość zniszczonej rzeczy.

13)Wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub braki w wyposażeniu Gość proszony jest o jak najszybsze powiadomienie pracownika recepcji w celu niezwłocznej reakcji.

&5

14)Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych przez osoby korzystające z usług Ośrodka .Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia kosztowności, pieniędzy, papierów wartościowych, i przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną.

15)Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa .

&6

16)Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w ośrodku obowiązuje zakaz używania jakichkolwiek przyrządów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących wyposażenia.

17)W pokojach i domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

18)Ośrodek akceptuje obecność zwierząt domowych (psów) – po uiszczeniu przez właściciela opłaty. Psy mogą poruszać się wyłącznie na smyczy i w kagańcu, pod bezpośrednim nadzorem opiekuna. Opiekun jest zobowiązany do posiadania aktualnej książeczki szczepień oraz sprzątania po psie.

&7

19)Ośrodek zobowiązany jest zapewnić :

· Warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku gościa;

· Bezpieczeństwo pobytu, w tym zachowanie tajemnicy informacji o gościu;

· Profesjonalną i uprzejmą obsługę

Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez gościa w pokoju lub domku, będą odesłane na wyraźne jego życzenie. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji ośrodek przechowa te przedmioty przez okres 1 miesiąca a następnie odda na cele dobroczynne.

Życzymy miłego pobytu i prosimy o przestrzeganie regulaminu.

RECEPCJA OŚRODKA CZYNNA JEST W GODZ. 8.00 – 20.00

 

Poprawiony (poniedziałek, 30 kwietnia 2012 16:54)